Kliendid kiidavad

Maria Zjablova
Хотели бы поблагодарить ведущего за сегодняшний праздник! Было очень интересно даже взрослым! Всем очень понравилось, именинница в восторге! Спасибо вам!

Karina Altdorf
Еще раз огромное спасибо! Великолепное обучающее выступление! Дети (5 лет) и родители (30+) в восторге! Всем буду вас советовать. Очень рады, что обратились к вам!

Kaie Sandell
Annan tagasisidet peost mis toimus 26.10. Oli tore ja külalised jäid rahule. Lastel oli igati lõbus. Tore kena mees. Soovin kõige paremat teile.

Karita Mikko
Suur tänu toreda etenduse eest! Lapsed jäid kõik väga rahule!

Ülle-Mai Täht

...väga väga suur tänud toreda ja õpetliku show eest! Lapsed olid väga vaimustuses, natuke kartsid ka, aga kõik esinesid väga julgelt ja tagantjärele arutasid süsihappegaasi jms üle.
Väga täname! Osad meist tulevad ka teie etendusele nukuteatrisse!

Heidi Reinhardt
Tahan teid tänada tänase võrratu etteaste eest! 
Meil lapsel oli väga-väga lahe sünnipäev ja seda suuresti tänu Jevgenile - super töö!! Olin lugenud, kui kift teie teadusetendus on, aga no see oli lihtsalt suurepärane, 110% äge! Jevgeni on suurepärane artist, tuli vaikselt kohale ja sättis kõik paika. Ja siis haaras professionaalselt ja kõlava reipa häälega nii suurte kui väikeste tähelepanu endale.
Lastele meeldis väga, sünnipäevalaps nautis täiega ja ka suurtel oli põnev vaadata! Etendus oli huvitav, hoogne, täis lusti ja põnevust. Täpselt sellist meelelahutust lootsimegi näha, aga see oli muidugi kordades parem, kui julgesime oodatagi :)! Kindlasti soovitame teid teistelegi.
Soovime teile kõike paremat ja rohkelt kordaminekuid!


Triin Aavik

Suured tänud teile vahva programmi eest. Meile, ja eriti sünnipäevalapsele, meeldis väga. Aitäh

Julia Bergstein

Aitäh suurepärase etenduse eest. Lapsed jäid väga rahule. Eriti sünnipäevalaps. Suur-suur tänu! Teete väga õiget asja.


Олеся Н
иколаева
Вчера любовались и восхищались вашим научным шоу! Это было что-то:)))) прекрасная актёрская игра и чудесные фокусы приковали внимание всех маленьких и больших гостей! С радостью буду советовать вас дальше! Просто супер!!!!!

Vivika Kurnitski
Tahaksin kutsuda teid uuele etteastele. Enamus peolisi on samad kes olid ka lõpupeol aga lastele väga meeldis ja kindlasti tahavad nad Teid näha uuesti. 

Galina Bumažnikova
Очень нравятся ваши программы, несколько раз видели их. Хотели бы опять позвать вас на детский праздник.

Катерина
Хотела выразить нашу благодарность! Шоу супер! Дети в восторге, аж пищали от радости и родители тоже! Ведущий у вас от бога! Работает как со взрослыми так и с детьми, заинтриговывает всех)))

Ирина Соловьёва
Спасибо большое за ваше представление! Дети и взрослые все в восторге!

Olga Permyakova
Спасибо за шоу... дети в восторге!

Marge Junkur
Suured tänud teile, sünnipäevalaps ja külalised jäid VÄGA rahule.


Helen Ofit
Передайте, пожалуйста, ещё раз ОГРОМНОЕ СПАСИБО! Евгению! Все в ВОСТОРГЕ! Учителя интересовались как вас найти, и как с вами связаться...

Дмитрий Воронин
Здравствуйте Евгений! Очень хотели выразить Вам огромную благодарность за увлекательный и познавательный праздник! Ваше шоу стало настоящим украшением нашего детского дня рождения (23.04.2017 Буба)! Все были в полном восторге! Вы профессионал своего дела, желаем Вам больших успехов, процветания, уникальности и удачи!!!! До новых встреч:)

Ljudmilla Zmarjova
Огромное спасибо за субботнее шоу на день рождении девочки Арины. 45 минут абсолютного восторга и восхищения как от опытов, так и от ведущего. Шоу понравилось всем гостям от мала до велика без исключения. Самые большие скептики в конце представления громче всех кричали 'Браво'.

Victoria Kurotshkina
Большое спасибо!!! Ооочень здорово все было!!! Лучше, чем я ожидала! Спасибо ведущему за чудесный праздник!

Keily Rändvee
Tahtsin veelkord tänada Evgenyt väga vahva ja positiivse etenduse eest! Nautisime nii meie kui lapsed. Aitäh!

Julia Grigorieva
Спасибо! Очень понравилось! И детям, и родителям.

Nele Dudkin
Suur tänu teile eilse show eest. Lastele väga meeldis ja samuti täiskasvanutele! Loodetavasti avaneb ka edaspidi võimalusi koostööks.

Piret Sarv
Soovime tänada Teadlast ülieffektse ja kaasahaarava teadusešou eest eilsel Mara sünnipäeval. Mara esitas veel õhtul lõputuid küsimusi: ikka kuidas - miks jne? See Teie Teadlas(t)e poolt väljatöötatud teadusešou on huvipakkuv nii lastele kui täiskasvanutele. Suur tänu! Kaunist jõuluaega ja uusi kordaminekuid uuel aastal Teile kõigile. Mara ja Piret

Olga Lauder
Cпасибо! Так здорово было!!! дети в восторге остались! Один мальчик сказал потом своей маме, что это был лучший ДР в группе)).


Merle Sootla
Suur-suur aitäh väga kaasahaarava etenduse eest! Põnev ja tore oli nii lastel kui ka täiskasvanutel.

Aime Tahvonen
Suur suur tänu Jevgenile 09.08 meie kodus korraldatud lastalaste koolimineku peol tehtud mustkunsti trikkide eest. Meie lapselapsed ja nende sõbrad olid vaimustuses Jevgenist ja kõigest sellest , mis ta tegi. Juttu jätkus veel hilisõhtuni meie piirkonna lastel ja need kes ei saanud tulla olid väga õnnetud et sellest ilma jäid. Seega jagasin veel teie kontakte mitmele lapsevanemale. Nagu öeldakse hea sõna ja rahuolev klient on parim reklaam.


Rita Kaas
Soovin tänada hea koostöö ja super etenduse eest! Palun andke Evgenyle edasi, et lapsed rääkisid veel pikalt tema tehtud showst.

Ирина Мурник
Очень понравилась программа. Спасибо за удовольствие! Дети в восторге!!!

Tatjana Ainson
Замечательное представление!!! Заказывали шоу на выпускной в детском саду - довольны остались и дети и взрослые!!! Евгений каким-то волшебным образом захватил всеобщее внимание - дети были очень заинтересованы и вовлечены в представление!!! Спасибо большое! :)

Claire Pullinen
See oli imeline! Täiesti suurepärane :) Ma olen ääretult tänulik, et me saime enda etenduse haiguseajal edasilükata teie poolse nii mõistva suhtumisega!Võrratu! Aitahhhh!
Tänulik Claire ja vaimustunud Richard Alexander!
Meenus mulle veel üks asi, mis mind hämmastas teie show juures: Show ise on muidugi vinge ja vaimustav - aga kõik see, mis eelneb ja järgneb showle. Tuli ise vaikselt kohale - paigutas ruumi, sättis asjad - SHOW ja siis KORISTAS kõik sujuvalt ise ära - TÄIESTI SÕNATU SELLISE TEENUSE EEST!!!
Selle osa tahtsin ka välja tuua - et olete super!

Maarja Saat
Tahtsin tänada eilse etenduse eest Rasmuse sünnipäeval. See oli väga meeldejääv ning kaasahaarav, soovitan kindlasti kõigile!

Terje Kruus
Aitäh Jevgenyle esitluse eest Roosimari sünnipäeval.
Sünnipäevalistele väga meeldis! Toredaid kordaminekuid!

Kaire Kalve 
13 aug. 2014 esinesite meie poja Gregori 5 a. sünnipäeval showga Teaduse imed. See oli megaäge ja hariv vaatemäng! Lisaks lastele said tõelise elamuse osaliseks ka täiskasvanud. Suur, suur tänu Teile selle meeldejääva etenduse eest :)

Heidy S
Olin külaline 13.augustil sünnipäeval ja supervahva show oli. Show oli põnev ja kaasakiskuv nii lastele kui ka vanematele! Lapsed olid veel järgmine päevgi õhinas! Soovitan teid kindlasti edaspidi ka oma tuttavatele!

Zanna Aromäe
Здравствуйте! Сегодня ваш фокусник был у нас на Выпускном балу в садике. БРАВО! Огромное впечатление! Все, даже жуткие скептики, родители, остались довольны! Спасибо от дет.садика Аллика, от группы Месилане!

Külli Arand 
Suur tänu! Teie etendus oli nii õpilaste kui õpetajate arvates vapustav!

Rapla Teataja
Hagudis suitses jää

Esmaspäeval, 21. aprillil sai Hagudi Põhikoolis vaadata ja kaasa lüüa lõbusas teadussõus "Teaduse imed".
Viienda tunni ajal kogunes Hagudi koolipere alates esimesest ja lõpetades üheksanda klassiga kooli väikesesse saali. Õpilaste ja õpetajate seas oli liikvele läinud jutt, et varsti hakkavad kostma paugud. Pauku tehti muidugi ka, aga mitte ainult.
Jevgeni Moiseenko, teatrialase tausta ja keemilis-füüsikaliste huvidega sõumees, keeras Hagudi publiku hetkega ümber sõrme. Vaatemängulised olid nii katsed kui ka esineja ise. Õpilaste silmad särasid ja katsetes osaleda soovijate käed olid püsti juba enne, kui abikäsi paluti.
Sõul sai näha, kuidas suitseb jää, sai maitsta kihisevat vett, tunda jää külmust ja katsuda süsihappegaasiga täidetud seebimulle. Lisaks keemilistele katsetele kasutati lambi põlema panemiseks staatilist elektrit ja pandi Jevgeni Moiseenko pea optilise efekti abil paisuma.
Sellest tunnist õpilased vahetundi ei kibelenud. Kõlama jäi mõte, et teadus ei ole sugugi igav.

Lea Vendik 
Meil oli väga tore! Väiksemate klasside lapsed olid lausa pöörased, sest kõik tahtsid katseid teha. Esialgu olid kooli suuremad õpilased natuke tagasihoidlikumad, aga lõpupoole nautisid täielikult.
Kõik õpetajad olid vaatamas ja ainult kiidusõnad!
Eriti meeldis, kuidas Jevgeni jälgis, mis saalis toimub ning pööras tähelepanu kõigile lastele. Kui keegi jäi vahele, siis järgmise ringiga sai hetkel tähelepanuta jäänud laps tähelepanu.
Šou oli energiline ja Jevgeni oli peremees, jõud ja mõistus käis lastest üle. Aitäh ja rõõmustage ikka lapsi, lahe oli!

Veronika
Tahtsin veelkord tänada selle väga vinge etenduse eest. Kõigile väga väga meeldis. Lihtsalt SUPER:):)

Katrin Kalvik
Suured tänud väga vahva etenduse eest, lapsed ja vanemad olid kõik vaimustuses :)
Palju edukaid katseid ja põnevaid etendusi teie grupile!

Svetlana Trjuh
Хотелось бы поблагодарить Вас. Всем очень понравилось Ваше выступление и Вы тоже. Еще раз спасибо! Успехов Вам в творческих делах и во всех начинаниях!

Наталья Ройко
Хочу выразить свою благодарность Евгению и восхищение детей и родителей от шоу-программы, которую мы увидели в воскресенье.
Это было не просто захватывающее зрелище, но и встреча с интересным человеком, с которым хочется встречаться еще и еще. Неудивительно, что после программы дети подходили и спрашивали меня, когда будет продолжение:)
Как приятно было наблюдать за горящими глазами и заинтересованными лицами детей! Вот если бы другие уроки в школе были такими же увлекательными и запоминающимися!
Не знаю, будут ли наши дети хорошо знать химию и физику в школе. Но мне хочется надеяться, что эти предметы уже не будут казаться им трудными и скучными;)  

Leila Härmson
Aitähh, nii tore oli:)

Natalja Koshmanova
Ochen ponravilos Vashe show v Jõhvi.

Elvi Vel
Здравствуйте, хотела ещё раз поблагодарить за праздник ) Всё было очень здорово, и дети и родители были просто в восторге )))

Siiri Rannama
Aitäh, et muutsite peo meeldejäävaks kõikidele kohalviibinud suurtele ja väikestele! Kindlasti kutsume Teid edaspidigi külla! Palju jõudu ja edu!

Ene Zulin 
Meie poolt aga suur-suur tänu teile! Eduard oli super, öelge talle veel kord suur aitäh meie poolt!  

Svetlana Natalova
Очень круто! Классное шоу! Большущее спасибо!

Irina Kirs 
Спасибо большое за интересную программу!
Natalja Kharkhan
Спасибо огромное за ваше сегодняшнее выступление у нас в садике. Дети были в восторге, взрослые тоже.


Anita Pikkov

Ещё раз спасибо за замечательное шоу! Детям очень понравилось!

Dmitry Vals 
Вы были у нас! Спасибо! Все было исключительно!

Julia Litvinovits 
Otzyvy s vystuplenija ot vseh ochen poitivnyje, detvora v vostorge)

Ivar Tallo
Suur tänu väga hea show eest. Minu 8 aastaseks saav poeg oli juba kuu aega rääkinud keemiakatsetest ning natuke netis ringi vaadates jõudsime siia lehele. Nii tema kui tema sõbrad oli teie etendusest väga vaimustatud. Omalt poolt võin ainult kinnitada, et lapsed olid kõik kaasa haaratud, etendusel oli oma tempo, lapsed said asju kaasa teha ja samal ajal liiguti uute teemade ja tegevuste juurde ning kõik toimis väga hästi. Jõudu edaspidiseks, meie soovitame teie show'd reservatsioonideta!

Елена Шкловская
Огромное спасибо от нашей семьи за вчерашний вечер :) Всем детям очень понравилось!!!