Hoiatus! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele.
Lisa ostukorvi
10,99 €

AirZooka

AirZooka on unikaalne teadusel põhinev mänguasi, millest võib sooritada lasu kuni kuue meetri kaugusele ja kaugemalegi. Mänguasi tekitab ohutu õhukeerise. Lask on aga piisava võimsusega, sellest võib piisata, et kustutada toa teises otsas põlev küünal või lammutada plasttopsidest püstitatud püramiid! Kas sul õnnestub kellegi soeng sassi ajada, kui oma õhulaengu temast mööda suunad? Või suudad sa oma õhukahuriga laiali paisata laual lebava paberikuhja?

AirZooka on kodus kasutamisel ohutu, samuti võid selle julgesti kaasa võtta, kui lähed külla, peole või isegi kooli!
AirZooka padrunivaru on otsatu, on ju seal padrunite asemel õhk. Ja õhk on täiesti ohutu laadung, nii et AirZooka on suurepärane mänguasi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Seda lõbu, mida pakub sulle AirZooka, saab piirata ainult sinu kijutlusvõime!

Kahurit on lihtne kasutada! 

1.  Haara AirZooka pidemest ja sihi.
2. Teise käega hoia vetruvat käivituskangi. Siruta käsi täiesti välja ja tõmba enda poole.
3. Lase lahti pinguletõmmatud mehhanism ja lendu tõuseb võimas tuulekeeris!
 
Kuidas see toimib? 
AirZooka loob toroidse keerise, mis näeb välja nagu pontshik. Looduses tekitavad keeriseid delfiinid, vulkaanid, tornaadod, orkaanid ja veekeerised. Need tekivad õhus oleva lennuki tiibade ümber, paadi liikumise või raketiplahvatuse tagajärjel. Teie aga võite ise tekitada toroidse keerise AirZooka abil. Toroidne keeris ehk keerisrõngas on nähtus, kui keerises oleva vedeliku või gaasi piirkond läbib kas samasuguse või oma olekust erineva vedeliku või gaasi sfääri ja keeris omandab toroidi ehk sõõriku kuju.  
AirZooka töötas välja leitnant Brian Jordan, USA õhuväe lendur.