Komplekt on mõeldud 27 õpilasele ja ühele õpetajale. Iga õpilane saab kõik vajalikud materjalid, et luua paberskeem koos lõbusa kaardikesega. 

Ühe õpilase kohta läheb individuaalne komplekt maksma kõigest 1.40€! 

Kas tahaksite teha helendava postkaardi? See on lihtne! 'Paberskeemi' komplekti abil saate teha madalapingelise elektriskeemi, kasutades selleks läbivat vaskpaela, valgusdioode ja patareisid. Komplektis on olemas põhjalik õpetus, kuidas see kõik kokku panna.  

'Paberskeem' on töötav elektriskeem ja see on loodud paberi pinnale, mitte trükipinnaga plaadile. Saate meisterdada läikivaid õnnitluskaarte, pilte ja joonistusi. Hobina muutuvad paberskeemid elektroonikamaailmas aina populaarsemaks. Materjalide lihtne kättesaadavus ja uute toodete hulga kasv on loonud tõeliselt unikaalse ökosüsteemi nendele meistritele, kes soovivad elektroonikavallas katsetada.  

'Paberskeemid' on suurepärane võimalus õppida tundma elektriahela ehitust. Varasem elektroonikaga kokku puutumise vajadus pole nõutav!   

Lisaks läheb teil vaja:
· Kääre · Kleeplinti (võib kasutada ka vasklinti, mis on olemas komplektis)  · Vildikaid postkaartide ilustamiseks (kui soovite) 

Fantaseerige, leiutage olemasolevate skeemide järgi oma skeeme. Kui teie poolt plaanitu jaoks jääb midagi puudu, siis kõik vajalikud vahendid leiate te meie netipoest!

Samuti võite hankida ainult teile mõeldud individuaalse komplekti:
· loovkaardid 6 tk.
· vasklint 5 meetrit 1 tk.
· led diood 5mm 15 tk. (valge х3, kollane x3, punane х3, sinine х3, roheline х3)
· patarei CR2032 5 tk.
· kirjatarvete klamber 2 tk.
· paberiklamber 3 tk.